Güven-Neftçiler Kardeş Hastane Oldu

Güven-Neftçiler Kardeş Hastane Oldu

Güven-Neftçiler Kardeş Hastane Oldu

Bizi Takip Et


Ankara Güven Hastanesi ile Azerbaycan Merkezi Neftçiler Hastanesi arasında “Kardeş Hastane Protokolü“ imzalandı. Güven Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Nükhet Küçüker, konferans salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, hastanelerinin kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet anlayışı içinde şu an 168 yatak kapasitesi ile hizmet verdiğini söyledi.

Sağlık alanında daha iyi hizmet verebilmek ve yabancı ülkelerle işbirliği yapabilmek için çeşitli projeler yürüttüklerini ifade eden Küçüker, bu kapsamda 1.5 ay önce Bakü`ye yaptıkları bir ziyarette Azerbaycan Merkezi Neftçiler Hastanesi yetkilileri ile bir araya geldiklerini ve 2 hastane arasında işbirliği yapmaya karar verdiklerini anlattı.

Hastane Başhekimi Tevfik Ali Küçükbaş da Azerbaycan`da çağdaş tıbbın başarıyla uygulandığını, yapılan işbirliğiyle daha iyiye ulaşılmasını hedeflediklerini söyledi. Azerbaycan Merkezi Neftçiler Hastanesi Başhekimi Habip Yüzbaşıyev ise bu işbirliğinden çok memnun olduklarını dile getirdi. Konuşmaların ardından protokol imzalandı.

Kaynak: Ankara (A.A)


İçeriği Paylaşın