Kariyerimin Kontrolü Bende`

Kariyerimin Kontrolü Bende`

Kariyerimin Kontrolü Bende`

Bizi Takip Et


Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri Platformu (BİTG) tarafından altı yıldır aralıksız yürütülen “Kariyerimin Kontrolü Bende” Kişisel Gelişim Kongresi, 30 Eylül – 5 Ekim tarihlerinde

Adıyaman ve Harran  Üniversiteleri’nde  gençlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar 4000’e yakın üniversite öğrencisine kişisel gelişim ve iş yaşamına hazırlık eğitimleri, 43 öğrenciye ise Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde staj imkanı yaratan BİTG; bu yıl da  tüm sektörlerde üst düzey yöneticilere eğitim veren profesyonel eğitmenleri gönüllü olarak gençlerle buluşturuyor. Program kapsamında aktör Ediz Hun ve radyo ve TV programcıları Cenk & Erdem de kariyer hikayelerini gençlerle paylaşacak.

Bilim İlaç’ın desteğiyle; bireysel yetkinliklerini, tecrübesini, entelektüel sermayesini;  “Çözümün bir parçası olmak” üzere ihtiyacı olan kişilerle paylaşan gönüllü çalışanların kurduğu Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri Platformu’nun 6 yıldır kesintisiz sürdürdüğü “Kariyerimin Kontrolü Bende“ Kişisel Gelişim Kongresi yine dopdolu bir programla gençlerle buluşuyor.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyan ve mezun olmaya hazırlanan öğrencilere ihtiyaç duydukları kariyer ve gelişim fırsatını sunmayı amaçlayan “Kariyerimin Kontrolü Bende” Kişisel Gelişim Kongresi bu yıl  30 Eylül – 3 Ekim tarihlerinde Adıyaman Üniversitesi’nde, 2-5 Ekim tarihlerinde ise paralel olarak Şanlıurfa Harran Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Gençlerin ücretsiz olarak katılabildiği, 40’a yakın eğitmenin 1 hafta süresince eğitim vereceği kongre kapsamında; Türkiye’nin alanında başarılı, araştırmacı ve profesyonel eğitmenleri, gençlere rol model olabilmek ve onları kariyerlerinde bir adım öne geçirebilmek için gönüllü olarak eğitimler verecek.  Başvurular www.kkb.biletino.com adresinden online olarak yapılacabilecek.

Bugüne kadar 4000’e yakın genç eğitim aldı, 43 genç Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde staj yaptı…

SADECE ÖĞRENCİLER DEĞİL, ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ DE EĞİTİM ALACAK…

2012 yılında Fırat Üniversitesinde 4 gün boyunca 1.740 genci kariyer yolculuklarına hazırlayan projede bu yıl gençlere;  “Etkili Sunum Teknikleri”, “Takım Çalışması”, “Özgeçmiş Oluşturma ve Mülakatta Başarı”, “Kariyer Planlama”, “Bireysel İmaj”, “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama”, “Girişimcilik” gibi pekçok farklı konuda  eğitimler verilirken öğretim görevlilerine özel oturumlar da düzenlenecek.

Kongrenin ardından Özel Sektör Gönüllüler Derneği Üyesi 70’e yakın şirketin açacağı kontenjanlardan faydalanacak öğrenciler, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde özel bir staj fırsatı yakalayarak öğrendiklerini hayata geçirebilecekler.


İçeriği Paylaşın