Medical Park, Trabzonspor’a Sponsor Oldu

Medical Park, Trabzonspor’a Sponsor Oldu

Medical Park, Trabzonspor’a Sponsor Oldu

Bizi Takip Et


Türkiye Basketbol İkinci Ligi`nde  mücadele eden Trabzonspor Basketbol Takımı, Medical Park Hastaneler Grubu ile  2.5 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.

Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta,  “Trabzonspor Basketbol Takımı’nın hedeflediği yolculuğa Medical Park`ın katkısı en üst düzeyde olacaktır. Basketbol takımının hem ana sponsoru, hem de sağlık sponsoru olduk” ifadesini kullandı.

Törene katılan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Basketbolda hedefimiz birinci lige çıkmak. Ciddi bir yatırım gerektiren birinci lige şimdiden hazırlanıyoruz ve bu kapsamda Medical Park’la bizim için çok önemli bir ortaklığa girdik” dedi.

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Saner Ayar da, “Beko Basketbol Ligi`ne çıktığımızda, ilk 4-5 takım içinde yer almak için oynayacağız. Bunun hazırlıklarını şimdiden yapıyoruz” dedi.

Trabzonspor Basketbol Kulübü Genel Direktörü Doğan Hakyemez ise sağlam bir maddi yapıya kavuşmadan birinci ligde başarılı olmanın zor olduğunu vurgularken, şimdiden takımı maddi olarak güçlendirecek ana sponsoru bulduklarını belirtti.

İmza törenine başta Trabzonspor Basketbol Kulübü Asbaşkanı Celil Hekimoğlu olmak üzere yöneticiler, basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncular da katıldı.


İçeriği Paylaşın