Pfizerli Çocuklar 23 Nisan’ı Merkez Ofiste Coşkuyla Kutladı

Pfizerli Çocuklar 23 Nisan’ı Merkez Ofiste Coşkuyla Kutladı

Pfizerli Çocuklar 23 Nisan’ı Merkez Ofiste Coşkuyla Kutladı

Bizi Takip Et


Pfizer Türkiye, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve aynı zamanda Dünya Aşı Haftası kapsamında çalışanlarının çocukları için merkez ofiste birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler düzenledi. Yaklaşık 50 çocuk, 20 Nisan Cuma günü Ortaköy’deki merkez ofise gelerek hem güzel vakit geçirdi hem de hastalıklardan korunma ve aşı bilinci edindi.

Pfizerliler, Ortaköy’deki merkez ofislerinde düzenlenen etkinliklerde çocuklarla renkli bir buluşma gerçekleştirdi. Bu buluşma kapsamında, çocuklara hastalıklardan korunma ve aşı bilinci vermeyi amaçlayan “Yaşasın 23 Nisan” kukla tiyatrosunda, oyuncular kuklalar eşliğinde çocuklarla buluşarak, onlara aşının neden gerekli olduğunu anlattı. Daha sonra çocuklar, mikroplardan aşıyla korunmanın mümkün olduğunu hareketli ve renkli bir biçimde anlatan “Yaşasın Aşı” isimli pinyata oyununa katıldılar.

Sonrasında çocukların eski gazeteler, teller, bantlar ve renkli hamurları kullanarak yaratıcılıklarını geliştirmelerine ve hayallerindeki oyuncakları tasarlamalarına destek olmak için “Yaşasın Yaratıcılık” isimli oyuncak heykel atölyesi düzenlendi. Ardından düzenlenen Yaşasın Sihirli Dünya: Bir Bakmışsın Ufalmış” etkinliğinde çocuklar, büyük bir çiçek resminden çiçekli kolyeler yapmayı öğrenerek, hem çok şaşırdı hem de çok eğlendi. “Yaşasın Kahramanlar: Çocuk Kahramanlar Tişört Atölyesi’nde“ ise, kendi fotoğraflarının bulunduğu tişörtleri diledikleri gibi boyayarak, kendilerini diledikleri bir süper kahramana dönüştürdüler.


İçeriği Paylaşın