Sevgililer Günü İçin En Anlamlı Hediye: Sonsuz Aşk Rasim'im

14 Şubat Sevgiler Günü’nde kalbinizin aşkla atmasını sağlayan kişiye hem hastalıkta sağlıkta el ele geçen bir sevda masalı kitabı armağan etmek hem de tiyatro bursuna onun adına bağışta bulunmak ister misiniz?

Sevgililer Günü İçin En Anlamlı Hediye: Sonsuz Aşk Rasim'im

Bizi Takip Et


14 Şubat, sadece aşıkların, sevgililerin değil, çiçeklere, ağaçlara, kedilere, kuşlara, köpeklere kısacası tüm canlılara ve hayata aşkla bakan herkesin günü aslında! Peki, bu özel gün için hangi hediyeyi alacağınıza karar verdiniz mi?

Sevgiyi arayan yalnız ve acılı ruhlara, günümüzde gerçek sevdaların hala yaşanabileceği konusunda umut olması, aşk şansı ve enerjisi getirmesi için 35’li yaşlardan sonra aşkı bulan bir çiftin öyküsünü anlatan bir kitabı hediye etmeye ne dersiniz?

Yaklaşık iki yıl önce kaybettiğimiz Türk Tiyatrosu’nun 5. Kavuklusu Rasim Öztekin’in eşiyle olan aşklarını ve sanat yaşamının bilinmeyenlerini anlatan  anı-biyografi ve kişisel gelişim türündeki “Sonsuz Aşk... Rasim’im” kitabı, 14 Şubat Sevgiler Günü için  aşkın rengi kırmızı özel kutusuyla okurlarla buluşuyor. Ayrıca bir sürpriz de var. Her baktığınızda aşk ve sevgi enerjisi hissetmenizi sağlayacak, "Sonsuz Aşk" stickerları. Kitabı armağan edeceğiniz kişinin ismine özel ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu Teşekkür Sertifikası da kırmızı özel paketin içinde yer alacak.

Sevdiklerinize hem yaşanmış bir aşk hikayesi armağan edeceksiniz, hem de hediyeniz bursa dönüşecek. Sonsuz Aşk Rasim'im kitabını alarak ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu'na katkılarınızla gençlerin tiyatro eğitimi almalarına ışık olacaksınız.  Sevgiler Günü'ne özel kıpkırmızı kutusunda ve ambalajında, aşk melekli sticker hediyeli “Sonsuz Aşk Rasim'im"i aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz.

Sipariş için:

SONSUZ AŞK RASİM"İM KİTABININ TANITIM METNİNDEN

Erkeklere güven duymakta sorun yaşayan bir genç kadının psikoloğuyla ve içsel konuşmalarıyla başlayan kitapta, ruhunu seveceği bir adamla yıllar sonra karşılaşmaları, aşkları, evlilik günleri anlatılıyor. Meditasyon, Fheng  Shui, imajinasyon ve olumlu düşünce gücü  gibi kişisel gelişim yöntemlerinin Rasim-Esra Öztekin çiftinin yaşamına aşkı, sağlığı ve bereketi nasıl getirdiğine tanık olup, geleceğe daha umutla   bakabileceksiniz. Fobilerimiz, hastalıklar dahil her türlü sorunda aşkın; iyileşme enerjisini ve yaşama sevincini ortaya çıkaran mucizelerine tanık olacaksınız. 

Mutluluk dolu bir 20 yıl sonrasında sevdiği adamı aniden kaybeden Esra Kazancıbaşı Öztekin, yas sürecinin zorlu günlerinde   “Kaybolan fiziksel bedendir. Ruhlar ölmez, Aşklar da bitmez” diyerek Sonsuz Aşk’larını anlatırken, sevdiğini kaybeden herkesin acılarına da ışık oluyor.

ÇYDD RASİM ÖZTEKİN TİYATRO BURSU HAKKINDA

Rasim Öztekin, Kavuk Devir Teslim Töreni’nin gelirlerini ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlamıştı. Bu bursun gelirleri 6 öğrencinin 4 yıllık tiyatro eğitimine kaynak oldu. Esra Kazancıbaşı Öztekin, eşinin vefatından sonra da bursun sürdürülebilir olabilmesi için “Sonsuz Aşk Rasim”im” kitabının yazarlık gelirlerini bağışladı. Kitabın birinci baskısıyla ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’ndan bir öğrenci dört  yıllık, bir öğrenci ise bir yıllık tiyatro eğitimi bursu kazandı. Kitabın ikinci ve sonraki baskılarının yazarlık gelirleri sayesinde ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’ndan daha çok sayıda genç, tiyatro eğitimi alabilecek.

Sipariş için:

 


İçeriği Paylaşın