Abdi İbrahim, Diyabet Pazarına Girdi

Abdi İbrahim, Diyabet Pazarına Girdi

Abdi İbrahim, Diyabet Pazarına Girdi

Bizi Takip Et


Abdi İbrahim İlaç, diyabetin ve diyabet tedavisinin öneminin bilinciyle yeni oluşturduğu tedavi grubunu diyabet ürünlerine ayırdı. Bu grupta diyabetli hastaların etkin şekilde tedavisine ve olumsuz sonuçların önlenmesine yönelik, eşdeğer ilaçların yer almasının yanı sıra, yeni ve yenilikçi ilaçların Türk tıbbı ile buluşturulması hedefleniyor.

“Aynı Pencereden Bakıyoruz” sloganı ve ruhu ile oluşturulan diyabet grubu hakkında konuşan Abdi İbrahim İlaç Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli, diyabetli hastaların yaşamına onların penceresinden bakarken, Türk hekimlerinin diyabet tedavisine yaklaşımına da onlarla aynı pencereden bakarak en etkin ve yenilikçi çözümleri sunmak amacıyla yola çıktıklarını belirtti.

“Aynı pencereden bakmak, hem hasta hem de hekimlerle empati kurabilmeyi, onların düşüncelerini ve duygularını anlamayı gerektiriyor” diyen Dr. Cüneyt Gedikli, Abdi İbrahim İlaç’ın diyabet ekibi yapılanmasını, tüm bu noktaları hedefleyen stratejiler ve bu stratejilerle uyumlu projeler üzerine geliştirdiklerini ifade etti.


İçeriği Paylaşın