MSD Türkiye Liderlik Ekibi’ne Yeni Atama

MSD Türkiye Liderlik Ekibi’ne Yeni Atama

MSD Türkiye Liderlik Ekibi’ne Yeni Atama

Bizi Takip Et


Sağlık sektöründe geniş bir tecrübeye sahip Gözde Güllüoğlu, MSD Türkiye İmmunoloji & Hastane/Hepatoloji İş Birimi Direktörü olarak MSD Türkiye Liderlik Ekibi’ne katıldı.

Saint Joseph Fransız Lisesi’ndeki eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Güllüoğlu kariyerine 2006 yılında, Pfizer İlaçları İş Geliştirme Departmanı’nda Proje Yöneticisi olarak başladı. 2007-2010 yılları arasında Kardiyovasküler ve Anti-İnfektif İş Birimleri’nde Ürün Müdürü olarak görev aldı. 2010 yılında Anti-fungal grubundan sorumlu Kıdemli Ürün Müdürlüğünden sonra 2012 yılında da tüm iş birimlerine içgörü ve stratejik karar verme süreçlerinde yön veren Pazarlama Enformasyon Departmanı’na yönetici olarak atandı.

2013 yılında Pfizer Gelişen Pazarlar Bölgesel Organizasyonu’na  Gelişmiş Doğu Avrupa ülkelerinden sorumlu Pazarlama Direktörü olarak katılarak İnflamasyon&İmmünoloji pazarlama ekiplerini yönetti. 2013-2017 yılları arasında bölgesel görevi  genişleyen Güllüoğlu, Türkiye, Rusya, İsrail dâhil tüm Doğu Avrupa Bölgesi pazarlama ekiplerini yönetirken, Batı Avrupa ve Gelişmiş Asya ülkelerinin de sorumluluğunu üstlendi.


İçeriği Paylaşın