MSD Türkiye Onkoloji İş Birimi’nin Başına Begüm İncegül Geldi

MSD Türkiye Onkoloji İş Birimi’nin Başına Begüm İncegül Geldi

MSD Türkiye Onkoloji İş Birimi’nin Başına Begüm İncegül Geldi

Bizi Takip Et


MSD, Türkiye Liderlik Ekibi’ne yeni bir ismi dâhil etti. MSD Türkiye’de İmmunoloji Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Begüm İncegül, MSD Türkiye Onkoloji İş Birimi Direktörü olarak Liderlik Ekibi’ne katıldı.

İstanbul Erkek Lisesi’den mezun olduktan sonra Sabancı Üniversitesi’nde Üretim Sistemleri Mühendisliği eğitimini tamamlayan İncegül,  kariyerine 2007 yılında Pfizer İlaçları’nda Kurumsal Strateji ve Pazarlama Enformasyon departmanlarında proje yöneticisi olarak başladı. 2008-2012 yılları arasında Anti-İnfektif ve Akut Tedaviler İş Birimleri’nde Ürün Müdürü olarak görev alan Begüm İncegül, 2012 yılında Onkoloji İş Birimi’nde bölgesel pazarlama direktörüne bağlı olarak böbrek kanseri tedavi portföyünün pazarlamasından sorumlu olarak çalıştı.

2014 yılında MSD ailesine katılan İncegül, bir yıl süreyle Hastane Takımı Pazarlama Müdürlüğü görevinde bulundu. 2015 tarihinde ise İmmunoloji Takımı Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendi. Begüm çalıştığı alanlarda stratejik planlama, mükemmel iş uygulamaları ve başarılı müşteri yönetimi konusunda liderlik ederek çift haneli büyümelerin gerçekleşmesine, ödüllü pazarlama planı ve projelerin hazırlanmasına önemli katkılarda bulunmuştur. Begüm İncegül, yeni görevinde MSD’nin onkoloji alanındaki vizyonunun şekillendirilmesine ve yenilikçi ilaçların stratejilerinin geliştirilmesine liderlik edecek.


İçeriği Paylaşın