Pierre Fabre Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü Ataması

Pierre Fabre Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü Ataması

Pierre Fabre Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü Ataması

Bizi Takip Et


Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Öykü Dalgün Acar atandı.

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre’de Öykü Dalgün Acar; İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda görevine devam edecek.

Kariyerine Eczacıbaşı-Baxter’da başlayan Öykü Dalgün Acar, İnsan Kaynakları’nın birçok farklı fonksiyonunda ve farklı pozisyonlarında görev aldı. Eczacıbaşı-Baxalta ve sonrasında Shire, dönüşüm ve birleşme süreçlerinde etkin rol oynayan Acar, Shire İlaç bünyesinde İsrail İnsan Kaynakları Müdürü ve EAMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Proje Lideri görevlerini eş zamanlı olarak yürüttü. Acar, 2019 yılında katıldığı Pierre Fabre Türkiye organizasyonunda son olarak İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonunda görev aldı.

10 yıldan fazla İnsan Kaynakları deneyimine sahip olan Öykü Dalgün Acar, Gazi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olup, bu süre zarfında değişim programıyla Fransa’da eğitim gördü, sonrasında yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında tamamladı.


İçeriği Paylaşın