Zentiva’dan Eczacılara Eğitim

Zentiva’dan Eczacılara Eğitim

Zentiva’dan Eczacılara Eğitim

Bizi Takip Et


Zentiva, eczacıların ihtiyaç duydukları eğitim taleplerini karşılamak üzere Enstitü adında bir eğitim platformu oluşturdu. İki yıl boyunca sürecek Enstitü Programı’nın ilk aşamasını Nisan ayında başlayan stok yönetimi ve temel işletmecilik eğitimi oluşturuyor..

Haziran ayının sonunda tamamlanması planlanan eğitimler, halen 10 bölgede ve her bir bölgeden ortalama 20-25 arası eczacının katılımıyla devam etmektedir. Önümüzdeki yıl için de Enstitü programı kapsamında hukuk ve inovatif satış teknikleri eğitimleri planlanıyor.

Zentiva Enstitü’yü hazırlarken eczacılar ile görüşmeler yapmış, belirlenen konulara yönelik eğitimler için Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu eğitim merkezi ile işbirliği içerisine girmiştir. İlk eğitim olan “stok yönetimi ve temel işletmecilik”  daha etkin stok yönetimi sağlanmasına destek olmak üzere tasarlandı.

EĞİTİMLERİN BAŞARISI SÜREKLİLİĞİNDEN GELECEK

Zentiva Pazarlama Direktörü Burak Ergenoğlu, eczane işletmeciliği konusunda eczacılara verdikleri eğitim desteğinden dolayı son derece mutlu olduklarını ve eğitimlere önümüzdeki yılda farklı konu başlıkları ile devam edeceklerini belirtti.

SERTİFİKALAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN   

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile birlikte yürütülen Enstitü platformunda, eğitimi tamamlayan eczacılara katılım belgesi veriliyor. Stok ve sipariş yönetimi eğitimlerini Finansal Muhasebe öğretim üyeleri  Prof.Dr. Fatih Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Ayten Çetin ve Prof.Dr. Barış Sipahi veriyor.

10 BÖLGEDEN 233 ECZACI EĞİTİM ALIYOR

Enstitü projesi kapsamında düzenlenecek eğitimlerle Haziran ayının sonuna kadar Adana, Antalya, Ankara, İzmir, Malatya, Trabzon, Samsun, Marmara ve İstanbul’da 233 eczacı katılım belgesi almış olacak.


İçeriği Paylaşın