Hijyen ve Temizlik Kitlerini Ücretsiz Olarak Dağıttılar

Hijyen ve Temizlik Kitlerini Ücretsiz Olarak Dağıttılar

Hijyen ve Temizlik Kitlerini Ücretsiz Olarak Dağıttılar

Bizi Takip Et


Ülkece birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu zor günlerde Bursa’da hizmet veren Turan Turan Sağlık grubu örnek bir davranışa imza attı.

Korono virüsü sebebiyle hijyen ve kişisel koruyucu maddelere olan talebin arttığı şu günlerde, Turan Turan sağlık grubu bir farkındalık yaratmak adına Bursa’da bulunan iki yaşlı bakım ve dinlenme evine kişisel hijyen ve temizlik kitlerini ücretsiz olarak dağıttı. Ayrıca Turan Turan sağlık grubuna bağlı personel, yaşlı bakım ve dinlenme evlerine teslim edilen kitlerin nasıl kullanılacağı konusunda yaşlılara bilgi verdi.

Türkiye’nin zorlu bir dönemden geçtiğini söyleyen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Kayhan Turan, “Bu virüs ile savaşırken, Sağlık Bakanlığının söylediği bütün uyarılara harfiyen uymamız gerekiyor. Bir kereden bir şey olmaz mantığı ile herhangi bir şey yapmamamız, bu yaptığımız şeyinde en çok sevdiğimiz insanların hayatına mal olacağını unutmamalıyız. Virüsle mücadele kapsamında uzman görüşleri alındıktan sonra vatandaşımıza verebileceğimiz katkılar da çok önemli. Ancak iyilik yapmak isterken de kötülük yapmış olabileceğimizi unutmamalıyız. Çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Herkesin yüzde 100 var olan kurallara uyarak kendi ölçüsünde bu sürece yardım etmesi gerekiyor” dedi.


İçeriği Paylaşın