Sindirim ve Bağışıklık Sisteminize Doğal Destek

Ramazan Ayı'nda bütünsel sağlığınızı destekleyerek kendinizi dinç ve enerjik hissetmenizi sağlayacak ürünler...

Sindirim ve Bağışıklık Sisteminize Doğal Destek

Bizi Takip Et


Beslenme düzenindeki değişiklikler ve uzun süreli açlığın yol açabileceği rahatsızlıklara karşı normal sağlığın desteklenmesi Ramazan Ayı’nda da önemli rol oynuyor. Doğal yağlar ve besin takviyeleri bu dönemde ihtiyaç duyacağınız vitamin, mineral ve yağ asitlerini karşılamanıza yardımcı oluyor.

Ramazan ayı boyunca bağışıklık ve sindirim sistemlerini destekleyerek sağlığını korumak isteyenler için Zade Vital doğal içerikli ve GMP standartlarında üretilen Probiyotik-Prebiyotik kombinasyonları, soğuk sıkım keten tohumu yağı, kudret narı ve Passiflora ekstresi ile Ramazan ayını huzurlu geçirmenizi destekliyor.

zade vital

ZADE VİTAL ÜRÜNLERİ VE İÇERİKLERİ

Zade Vital Probiyotik Daily

Sağlıklı bağırsağın temel bakterisi Bifidobacterium lactis ve prebiyotik içeren simbiyotik içeriğe sahip olan Zade Vital Probiyotik Daily, bağırsaklarınız için gereken desteği sağlarken aynı zamanda bağışıklığınızın korunmasını da destekliyor.

Zade Vital Probiyotik Reforma

Klinik çalışmalarla etkinliği ve güvenliliği kanıtlanmış, bağırsak florasının temelini oluşturan bifidobakterium ve laktobasillus suşlarının bir arada bulunduğu Probiyotik Reforma, prebiyotik ile desteklenmiş simbiyotik formu ile bağırsak dengesinin korunmasına yardımcı oluyor.  

Zade Vital Keten Tohumu Yağı

Keten tohumu yağı içerisinde yer alan Omega- 3 yağ asidi alfa-linolenik asit (ALA) açısından zengin bir kaynaktır. Omega-3 yağ asitleri vücutta yer alan Omega-6 ve Omega-3 yağ asidi dengesini korumaya yardımcı oluyor. Sağlıklı yağ asidi içeriği ile bağırsak işlevlerinin sağlıklı devamlılığını destekliyor.

Zade Vital Zeytinyağlı Kudret Narı   

Doğal maserasyon yöntemi ile elde edilmiş, oksidasyon riskini en aza indiren küçük dozlara bölünerek kullanıma sunulmuş Zeytinyağlı Kudret Narı, sıkça mide problemleri yaşayan kişiler için destek olarak kullanılırken sindirim sisteminin rahatlatılmasına da katkı sağlıyor.

Zade Vital Passiflora Ekstresi

Standardize Passiflora Ekstresi, beslenme saatlerinin değişmesi ve sahur nedeniyle etkilenen uyku kalitenizi korumaya destek olurken formülündeki prebiyotik bileşenler ile bağırsak florasını da korumaya yardımcı oluyor.   


İçeriği Paylaşın